Malé servery

PRIMERGY TX100 S1 
PRIMERGY TX100 S1 je Váš prvý krok do sveta serverov. Je to ideálny systém pre menšie firmy, ktoré riešia centralizaciu svojho IT a ponúka jedinečný pomer ceny a výkonu. TX100 S1 je aj velmi tichý a velmi úsporný a je preto vhodný pro akéhokoľvek kancelárskeho prostredia.
Zdroj napájenia s účinnosťou 85% minimalizuje náklady a dopad na životné prostredie. Použitím najnovších technologií, jako je napríklad ECC v pamätiach, podpora RAID 0/1 pre pevné disky, máte zaistenú maximálnu ochranu vašich dát vo svojej triede a veľmi vysokú spolahlivosť. TX100 S1 ponúka možnosť využiť najnovšie procesory Intel® presne podľa Vašich požiadaviek.

 DATASHEET (211 KB)

 

PRIMERGY RX100 S6

Získajte spolahlivosť 24/7
Datové centrá čím ďalej viac hladajú platformy, ktoré budú mať minimálny dopad na ich rozpočty a sú jednoduchšie nasaditeľné. PRIMERGY RX100 S6 je tou správnou odpoveďou. RX100 S6 spĺňa požiadavky obchodných aplikacií, najviac vďaka štvorjadrovým procesorom Intel® Xeon® rady 3400 a nastupujúcou radou dvojjadrových, integrovaným RAID 0/1/5/6 a maximálnou veľkosťou pamäti 32 GB. Spája výhody lacné technologie pevných diskov SATA alebo SAS/SSD s úsporným šasi veľkosti 1U a jeho hĺbkou menej než 60 cm. Integrovaná dvojportová sieťová karta a vzdialená správa spolu s najnovšími technológiamy šetriacimy energiu robí z tohoto servera ideálnu voľbu pre infraštruktúrne riešenia pre zákazníkov s obmezeným rozpočtom.

 DATASHEET (211 KB)

Medium servery

PRIMERGY TX150 S7

Jednoprocesorový tower server s maximálnou výbavou!
PRIMERGY TX150 S7 je ideálnym serverom pre menšie a stredné podniky a decentralizované prostredia, kde je hlavný dôraz kladený na rozšíriteľnosť a dostupnosť. Ta je zaistená vďaka 6tim rozširujúcim slotom (5 z nich je PCIe Gen 2) a až 8x 2,5“ hot-plug pevnými diskami.
Vyššia dostupnosť systému a výraznú úsporu energie ide dosiahnuť volitelnými redundantnými zdrojmi napájania s účinnosťou cez 89%. TX150 S7 taktiež ponúka najnovšiu generáciu procesorov Intel® Xeon® rady 3400, ktoré ponúkajú jedinečný pomer mezi výkonom a spotrebou energie za veľmi zaujímavú cenu. Zvoľte skutočný serverový výkon podporený najnovšími technologiami spoločnosti Intel®. PRIMERGY TX150 S7 - Jednoprocesorový tower server s maximálnou výbavou!

 DATASHEET (228 KB)

 

Aplikačné a virtualizačné servery

PRIMERGY RX300 S5 

Virtualizacia potrebuje pevný základ - RX300 S5 spĺňa najvyššie nároky
Konsolidácie dedikovaných serverov a efektivne nasadenie virtualizacie prináša merateľné výhody a novú flexibilitu v správe IT operacií.
Služby tak môžu byť jednoduchšie presúvané na iné servery behom zajisťovania údržby alebo pre využitie výkonnejších serverov pre náročnejšie operácie. Testovacie systémy možu byť jednochšie prevedené na produktívne systémy pomocou živej migrácie. Virtualizované prostredia sú hlavne v oblasti nasadenia RX300 a ich nových viacjadrových procesorov Intel® Xeon® rady 5500. Operačné systémy a inštalované aplikacie môžu bežať súčasne na jednom fyzickom hardware.

RX300 S5 ponúka všetko potrebné pre účinnú virtualizaciu:
Výkonný I/O subsystém s PCIe Gen2, x4/x8 Turbo mód, až 7 voľných PCIe slotov – diskové I/O a LAN/SAN komunikacie už nebudú úzkym hrdlom!

Podpora až 144 GB pamätí zaisťuje vysoký výkon a dostatok priestoru pre optimálne navrhnuté virtuálne prostredie tak, aby už veľkosť pamäti nebola pre hypervisorov, operačné systémy alebo aplikácie žiadnou prekážkou.

Najvyšší výkon dvojjadrových, štvorjadrových a štvorjadrových Turbo procesorov Intel® Xeon® rady 5500 spolu s dvojnásobnou priepustnosťou I/O pomocou PCIe Gen2.0 umožní každému virtuálnemu systému fungovať ďaleko lepšie ako kedykoľvek predtým.

Spoľahlivosť RX300 ponúka tiež ďaľšie využitie tejto platformy, hlavne v oblasti aplikačných alebo databázových serverov pre business-critical nasadenie.

 DATASHEET (240 KB)

 

© 2003 -2021  Alconet s.r.o.
websolutions: